Не дамо фашистам пудрити нам мізки!

Виб*ємо скам з наших вулиць

Друже!

Незалежно від кольору твоєї шкіри чи національності! Ми маємо разом протистояти фашистам, які знову збираються прийти до нашого вузу!

Вони нібито домагаються кращих умов проживання для українців, звинувачуючи у відсутності цих умов іноземних студентів. Але хіба в тому, що нормальне життя сьогодні купується за гроші винні іноземці? Таку відмазку придумали наші місцеві можновладці, які хочуть, аби їм ніхто не заважав красиво жити на вкрадені у нас з вами гроші. Ось і з’являються всякі «патріоти», які переконують, що в усіх бідах українців винуваті не політики-олігархи, а іноземці. Вони просто відволікають нашу увагу від справжніх пройдисвітів!

Друзі українці!

Навіть якщо іноземні студенти поїдуть, не ви займете їхні місця, а синки всяких депутатів-олігархів, які можуть за це заплатити! А вас нарвані фашисти, якщо їх зараз не зупинити, ганятимуть по студмістечку за надто широкі штани, чи надто довге волосся, чи за російську мову, чи ще за щось — вони не люблять, коли хтось від них відрізняється.

Друзі з інших країн!

Вам ніхто не допоможе крім вас самих! Ні українська влада, ні міліція… Бо їм вигідно, щоб крайніми були ви, а не вони. Якщо зараз ви не висловите свою активну позицію, то завтра буде ще гірше. Не бійтеся! Нас більше ніж фашистів! І ми значно сильніші за них!

Приходьте всі на антифашистський мітинг
4 квітня о 17:00 до 1-го корпусу КПІ!
Жодних політиків, жодних партій!
Ми самі маємо дати відсіч фашистській наволочі!

Громадський антифашистський спротив