Нацики пишуть

Самі нацисти пишуть: "Сьогодні вночі або навіть вранці невідомими була скоєна атака на сервер, де знаходились близько 20 правих сайтів, в тому числі reactor.org.ua, untp.org.ua, news.nswap.info… Усі сайти видалено. Взнати, хто це був нереально. Сайти найближчим часом працювати, звісно, не будуть. Та я й не знаю, чи буде Реактор 2.0 працювати взагалі… Якось заїбався я його ставити-переставляти-відновлювати…"

джерело:http://abnazi.livejournal.com/15283.html?nc=1

Поножовщиною закінчилась акція неонацистів в Чернігові

За словами постраждалих, напад відбувся на міському вокзалі. Приводом для агресії нападників стала неслов'янська зовнішність одного з потерпілих. Нападники були озброєні ножами, вигукували расистські і ксенофобські гасла, а також здіймали руки у "нацистському вітанні", супроводжуючи характерний жест криками "зіг хайль".
Нагадаємо, у неділю в Чернігові відбувся мітинг "Чужинці геть додому" і концерт музичних колективів, творчість яких сповнена расистськими та ксенофобськими мотивами.
Це не перший випадок, коли напади неонацистів відбуваються після проведення масових акцій неонацистів. Напередодні даного заходу "Громадський антифашистський спротив" звернувся до міської влади Чернігова з попередженням про можливі наслідки. Однак міська влада та правоохоронці ніяк не відреагували. Подібний захід неонацистів в місті проходить вже вдруге, з мовчазного схвалення міської влади. В березні цього року в місті відбувся марш під ксенофобськими гаслами.

Нацисти зі всієї України зберуться в центрі Чернігова

Викликає здивування толерантне ставлення чернігівської влади до подібних «масових заходів». Так 6 березня 2008 року у Чернігові з її дозволу відбувся т. зв. „марш проти нелегальної міграції» за участю прихильників об’єднань „Свобода», „Українська альтернатива» та „Патріот України», скінхедів-неонацистів. Дана акція боляче вдарила по репутації міста Чернігів як в Україні так і за її межами і стала кроком в пропаганді нацизму, расизму та інших дискримінаційних ідей в місті. «Закривання очей» на такі заходи в подальшому майбутньому призведе, і вже призводить, до росту міжнаціонального напруження, збільшення кількості злочинів на ґрунті національної та расової нетерпимості.

Проблема расизму в Україні, нагадує про себе з лячною регулярністю. Лише у Києві з початку року загинуло щонайменше п’ять осіб, вчинено близько 60 звірячих нападів на ґрунті расової неприязні. Тим часом кожен місяць приносить сумні звістки про нові напади, кількість яких заперечує аргументи стосовно „випадковості й стихійності окремих випадків расистської агресії».

Формально захід є протестом проти пункту утримання іммігрантів та нелегалів області. Для морального виправдання та прикриття істинних цілей цинічно ставиться вимога „переобладнання пункту утримання та переформатування його служб для допомоги соціально-незахищеним та знедоленим українцям».

Утім, слід нагадати, що відкрито пункт у відповідності до взятих на себе Україною міжнародних зобов’язань і за кошти, виділені Європейською комісією саме за вищевказаним цільовим призначенням.

До того ж нещодавно у Києві завершилась 8-ма Європейська міністерська конференція Ради Європи з питань міграції, на якій Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив: „Ставлення до мігрантів має бути перш за все людським» і завірив зарубіжних колег у тому, що Україна йде шляхом лібералізації міграційної політики.

Проведення подібного заходу в центрі міста, призведе до масових сутичок між неонацистами і всіма тими, хто не бажає миритися з маршами недолюдків Черніговом. В даному випадку, вся відповідальність лягає на місцеву владу та керівників правоохоронних органів котрі недобросовісно ставляться до виконання своїх обов’язків та самонадіяно дають дозволи на проведення подібного.

Ми закликаємо усіх людей доброї волі належним чином відреагувати і перешкодити зухвалому акту, що зазіхає на основні людські цінності!