Угода про Міграцію та надання притулку.

deletetheborder

Крім пунктів з Директиви ганьби передбачається введення нових стандартів стеження, наприклад, біометрія шукачів притулку і вимоги подання біометричних даних при видачі віз, заборона на масові легалізації груп мігрантів, чартерні депортації, комерціалізація статусу мігранта: введення „синьої карти” для мігрантів, що мають високу фахову кваліфікацію, яка дозволяє людини 4-роки працювати на одному місці, але не дає підстави для отримання виду на проживання і створює явище циклічної міграції: зміна робітника кожні 4 роки на одному місці, посилення прикордонних служб , екстрадиція нелегальних мігрантів в треті країни і з цією метою виведення центрів утримання за межі ЕС.
З 4-го числа розпочались акції протесту. Вони відбулися вже в Італії (Рим, Парма, Неаполь). Заплановані в Греції, Австрії, Португалії та Франції.

Мы не забудем и не простим

Не забудемо і не пробачимо
В 7:30 утра, выходя на работу из подъезда своего дома, он подвергся нападению четырёх неизвестных, вооруженных ножами. Нет сомнения, что эти люди заранее планировали нападение. В результате, получив многочисленные ножевые ранения, Фёдор Филатов был доставлен в больницу на карете скорой помощи. Фёдор скончался в больнице, не приходя в сознание.

Мы, друзья и товарищи, глубоко скорбим о его безвременной кончине. Мы запомним Федяя, как верного друга и прекрасного человека, который не мог пройти мимо чужого несчастья или оставить товарища в беде. Он был одним из тех людей, кто стоял у основания Moscow Trojan Skinheads, сообщества антиполитичных скинхедов-антирасистов из Москвы и Московской области. Для развития антирасистской скинхед сцены, он сделал так много, как никто другой. Нет ни тени сомнения, что он погиб за свои убеждения.

Память о нём будет вечно жить в наших сердцах. Покойся с миром, брат.

Мы не забудем и не простим.