Сайкобілі проти нацизму

Їхні соратники вважають так само. Відповідно авторитарна Росія викликає в них щенячий візг, а, наприклад, антидемократичні рішення нашої рідної комісії по моралі неприховувану радість. Цим людям невтямки, що існуючі, як норми права так і їх практика застосування результат багаторічної боротьби демократичних і визвольних сил. Зовсім не воля «»злого сіонізму». Логічно б припустити, що коли «затравлені толерастією» люди вириваються в такі світлі країни як Україна чи Росія, де влада досить часто підтримує нацистів, особливо якщо це не відморожені терористи, а цілком респектабельні «націонал-демократи», то їх мало б розривати від відчуття «свободи».

А ні, виявляється ці невдячні американці чи європейці продовжують гнути антифашистську та антираистську лінію відмовляючись толерувати нацизм та нацистів. Ми вже писали про американську хардкор банду Death Before Dishonor, котрі перед своїм виступом попередили нацистів, що останнім нічого робити на їх концерті.

Вчора в клубі «Чеширський кот» відбувся сайкобільний концерт. Сайко досить часто асоціюється з правими, а тому дуже показавим є поведінка культової німецької олдскул-сайко-команди TAZMANIAN DEVILS котрі зауваживши в залі людину на футболці «street soldiers»( типу такій) заявили, що виступати для нациста не будуть і не будуть виходити на сцену поки він не покине зал. Отже, як бачимо, кількість місць де можуть затусити наці катастрофічно зменьшується.

Неонацизм за державний кошт

Мова про Всеукраїнське товариство «Порсвіта», котре стало для «патріотів» черговою годівницею. Про крадіжки грошей керівництвом цієї громадської структури, що фінансується за державний кошт сказано багато. Однак ні прокуратура, ані міліція чи СБУ не цікавиться розкраданням державних коштів. Утім крім привласнення наших з вами грошей цим державним монополістом в сфері реалізації мовної політики «Просвіта» стала відомою і іншими справами. Йдеться про ультраправих, а то і відвертих неонацистів. Газета «Слово Просвіти» вже давно стала трибуною для пропаганди ультраправих ідей. Каганець, Іллієнко, та інші давно прописалися на її сторінках. Воєнізований «Патріот України», «Тризуб», «Слава і Честь», ВО «Свобода» давно безкоштовно використовують приміщення «Просвіти». І нікого це не хвилює. Останні заслуги «Просвіти» активна інформаційна війна по створенню образу героя-мученика з неонацистського хулігана і бойовика Максима Чайки, що загинув під час нападу на антифашиста. Перша інформація про міфічних проросійських бойовиків котрі убили «безневинного патріота» появилася з подачі саме «Просвіти». В подільшому її почала транслювати і розкручувати інформаційна агенція, очолювана в недалекому минулому екс-прес-секретарем президента України. Ми мовчимо про елементарні журналістські стандарти та таку ж етику. Для цих людей її не існує. Однак незважаючи на спростування, надання значної кількості доказів про те, що загиблий був неонацистом, про те, що він брав участь в насильницьких злочинах проти людей з несловянською зовнішністю та антифашистів чи представників неугодних молодіжних субкультур. Не зважаючи на те, що всім неупередженим людям стало зрозуміло, що загиблий сам «впав в яму котру копав для інших», а Андрій Довгань діяв в межах необхідної самооборони, нацисти продовжили гнути свою брехливу лінію. І от нова порція піару на крові, одеська «Просвіта» керівником якої є людина котра одночасно є лідером місцевого осередку ВО «Свобода» видала книжку «Українець». Книжка про Максима Чайку. «Життєвий шлях Максима — це яскравий взірець для нинішньої молоді, приклад того яким має бути український патріот сьогодні» -твердять вони. «Ті, хто знали Максима Чайку знають його справжні заслуги. Звичайно він писав непогані вірші, але не поезією він здобув свій авторитет серед молоді. Заняття боксом Максим полюбляв більше, ніж літературні вечори. Він один з небагатьох, хто міг завести публіку і повести в бійку. Вихованням сильної і здорової молоді займаються насправді не чиновники мінздраву, а вуличні авторитети. Такі як Чайка», — а це вже інші, його соратники з «Братства». Меньш лицемірні ніж професійні патріоти з «Просвіти».

4айка

Але нас цікавить інше, чому неонацизм пропагують за рахунок державного бюджету? Чи не тому що між нацистами і цією владою багато спільного?

P.S.

зверніть увагу на грамотність професійних українців

11 листопада, Варшава

Варшава

Польща не меньше ніж Україна постраждала від нацизму. Але так само як і у нас, сучасні неонацисти піднімають голови і намагаються стати фактором суспільного життя. 11 листопада в наших сусідів свято, День відновлення незалежності. А тому по всій країні заплановано безліч святкувань. Нажаль останніми роками місцеві неонацисти з Націоналістичного радикального табору(Obozu Narodowo Radykalnego) Польского національного відродження(Narodowego Odrodzenia Polski ) та нацистських угруповань Blood and Honour i Combat18 намагаються під соусом патріотизму просунути нацистські ідеї. Суспільство не досить розуміє загрози які несуть їм ці угруповувпання. Їх крайній націоналізм з ідеями виключностші та терору. Ліві, ліберали, мирні праві є мішенню та тими хто не має місця в майбутньому запланованому ними. А тому, польські антифашисти закликають всіх противників нацизму та його різноманітних модифікацій виступити і не допустити проведення заходів послідовників людиноненависницьких ідей.

Детальніше про антифашистську мобілізацію на 11 листопада

О современном рабстве

"О современном рабстве" - это документальный фильм, ставящий себе целью радикальную критику общественного устройства, с которым нам необходимо бороться. 52 минуты зрителя подстрекают к бунту в традициях французского
памфлета.
Главная цель фильма - показать условия жизни современного раба в рамках "товарной тоталитарной системы" и продемонстрировать способы завуалировать его подневольное положение.
Более подробную информацию вы можете прочитать на "Википедии":
http://fr.wikipedia.org/wiki/De_la_servitude_moderne
Официальный сайт фильма, откуда можно скачать его на 3 языках:
http://www.delaservitudemoderne.org/
Затем фильм можно записать на CD, чтобы распространять в бедных странах или среди тех, кто не имеет доступа к Интернету.
Фильм доступен также здесь: http://www.dailymotion.com/avantiprod.
Доступ к нему свободен (нет копирайта) - так что смотрите!
И давайте смотреть другим!
К сожалению на русском(і українською в тому числі) пока нет.

джерело

«Не сдавайся!»


В прошедшую субботу, 10 октября, в Москве состоялся турнир по боям без правил (боям смешанного стиля) среди бойцов-антирасистов, посвященный памяти антифашиста Фёдора Филатова, убитого 10 октября 2008 года.

В турнире приняли участие 35 бойцов из разных городов России и ближнего зарубежья: Нижнего Новгорода, Москвы, Ногинска, Санкт-Петербурга, Кирова, Киева. Они провели поединки в 5 весовых категориях от 60 до свыше 100 килограммов. Для того, чтобы понаблюдать за соревновании на мероприятие пришли более 150 человек, среди которых были активисты из самых разных городов, в том числе Кирова, Брянска, Кронштадта, Москвы, Санкт-Петербурга и др.

Поединки проходили по следующей схеме: спортсмены сражались три раунда по три минуты «на вылет». Очки выставлялись по системе «закрытого счета», когда итог поединка не был неизвестен до последних секунд боя, что безусловно сделало бои более зрелищными. Судейская бригада внимательно следила за тем, чтобы бойцы не допускали в отношении соперников запрещенных приемов.

На следующий день в одном из московских рок-клубов состоялся «закрытый» концерт, в котором приняли участие группы из Москвы и Санкт-Петербурга — 210, Бригадир, No One Else, Working boys и Cannon Folder.

Ми пам’ятаємо і продовжуємо ваш шлях!

В столиці України пройшов марш памяті наших загиблих соратників з Росії. Федір Філатов та Ілля Джапарідзе були молодими хлопцями життєвий шлях яких вкоротили руки нацистів. Вони любили Київ і Україну, приїзжали до нас в гості і зарекомендували себе приязними та хорошими людьми. Мабуть саме тому вони не могли миритися з безчинствами сучасних нацистів та стали на шлях боротьби проти них. Безперечно вони розуміли, так само як і розуміємо ми що ця стезя небезпечна і невдячна. Та разом з тим керуємося в житті принципом яким керувалися вони: «зло восторжествує якщо хороші люди нічого не будуть робити проти цього». Ми робимо і діємо.

Після їх смерті нацистськими гебельсами було вилито потоки брехні покликаної виправдати негідників які позбавили людей життя. Та ми добре памятаємо якими відмінними хлопцями були Федір і Ілля. Кажуть людина живе допоки її памятають. Ми памятаємо вас друзі! Ви разом з нами, ведете нерівну боротьбу проти людовбивць і насильників котрі прикриваючись пафосними патріотичними фразами чинять злодіяння.