Солідарність на практиці

антифа, анархизм, мишуткину, национал-социализм

П’ятниця, 12 лютого, клуб The Croft, 117-119 Стокс-Крофт, Брістоль. Вхід з 18:30, перший виконавець о 19:15, останній виконавець о 22:00, закінчення виступів о 23:00.

Антифашисти Брістоля і брістольскої група АЧХ преставляют «Свободу Руху»: благодійний-панк, ска-, хіп-хоп-концерт в знак солідарності з російськими антифашистами та для збору коштів на траурні витрати і на допомогу родині антифашиста, убитого неонацистами в Москві в листопаді.

Подробиці

La Fraction (Франція) — рідкісна можливість почути виступ легендарних паризьких мелодійних панк-рокерів, Left for Dead — класичний Кентський cider punk, Jakal — хіп-хоп ска панк з Лондона, Rejected — хардкоровий вуличний панк з Уельсу

Квитки при вході, 6 фунтів

http://bristolabc.wordpress.com/

http://bristolantifa.org/

джерело

Самооборона — не преступление! Защитить Юру Мишуткина!

антифа, анархизм, мишуткину, национал-социализмВ прошлом году антифашист Юрий Мишуткин был приговорён к 1 году заключения условно за самооборону от нацистов во Владивостоке, в ходе которой он убил одного из нападавших. Однако 15 декабря 2009 года Приморский краевой суд отменил этот приговор. 9 февраля 2010 года дело должно быть пересмотрено.

Нацисты неоднократно нападали на Юрия в прошлом, он серьезно пострадал в ходе нападения на эколагерь в Ангарске летом 2007-го года.

Несмотря на новогодние каникулы, группы Анархического чёрного креста и просто неравнодушные активисты собрали достаточно денег, чтобы оплатить расходы в ходе нового судебного разбирательства.

Мы призываем всех поддержать Юрия Мишуткина. Самооборона — не преступление!

Источник

Одесские антифашисты присоединились к акциям памяти Станислава Маркелова и Анастасии Бабуровой.

antifa, anti-antifa, odpor, ofenzyva, антифа, антіфа

19-го января 2010 года одесские антифашисты присоединились к акциям памяти Станислава Маркелова и Анастасии Бабуровой. Группа из около 20 человек соорудила «мемориал» у посольства России, после чего пройдя по улицам города, раздавала информационные листовки. Позже информационный материал был распространён и в нескольких университетах города.

Источник

Акція солідарності і пам’яті в Чернігові

antifa

Сьогодні, 19 січня 2010 року, не дивлячись на сесії, морози, голольод і кантакт, антифа-активісти Чернігова провели марш солідарності з російськими товаришами в пам”ять адвоката Станіслава Маркелова і журналістки Насті Бабурової, яких було вбито нацистами в центрі Москви рівно рік тому.

Активісти пройшли головними вулицями міста, вигукуючи гасла, що вже стали традиційними для подібних заходів: „Выйди на улицу, верни себе город!”, „Не забудем, не простим!”, „Нацисты убивают, власти покрывают” та ін. Паралельно роздавались листівки, які пояснювали мету всього цього шуму.

Джерело

Юрген Геталс і Паоло Меліс на свободі!

Винесено вирок двом антифашистам з міста Гента. Наші соратники відбулися умовними термінами. З чим ми їх і вітаємою. Хлопців звинувачували в серії підпалів котрі прокотилися Гентою у зв’язку з нацистським маршем центром міста? дозволеним влачдою. Тоді прокотилася серія підпалів банкоматів, смітників та найзначнішим з них став місцевий «Будинок правосуддя».